46. schůze, 139. hlasování, 25. září 2012, 18:38
Vl.n.z. o změně zák. v oblasti pojišťov. a penzij. připojiš. - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 43 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Petr Bendl
- N Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Luděk Jeništa
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- M Jan Babor
- N Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Milada Emmerová
- N Michal Janek
- M Jan Látka
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- 0 Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- M Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- M Milada Halíková
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- M Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- 0 František Bublan
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- N Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- M František Sivera
- Z Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 3)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- N Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- M Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- M František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 3 | 9 | 9 | 1 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 6 | 2 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 2 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 11 | 2 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 8 | 7 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 4 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 43 | 75 | 35 | 19 | 28 |