46. schůze, 150. hlasování, 26. září 2012, 09:24
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 117 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- A Jiří Besser
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Fuksa
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Luděk Jeništa
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- M Jan Smutný
- 0 Marek Šnajdr
- A Petr Tluchoř
- A Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- 0 Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milada Emmerová
- A Michal Janek
- M Jan Látka
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Jana Kaslová
- M Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- M Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- N Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- A Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- M František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 11 | 1 | 7 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 3 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 117 | 5 | 21 | 32 | 25 |