47. schůze, 176. hlasování, 8. listopadu 2012, 11:50
Úml.o odpovědnosti za škody způsobené ropnými palivy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 93 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- 0 Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- Z František Dědič
- M Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- M Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Michal Janek
- 0 Václav Koubík
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- M Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- 0 Zdeňka Horníková
- M Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7M Omluven: 1)
- M Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 0 | 10 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 4 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 10 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 1 | 5 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 6 | 5 | 5 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 7 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 93 | 2 | 63 | 17 | 25 |