47. schůze, 186. hlasování, 9. listopadu 2012, 09:33
Pořad schůze
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 187, stenoprotokol č. 254). Hlasování bylo opakováno (č. 188).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 70 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 26 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- A Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N Jan Babor
- A Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- A František Dědič
- M Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- M Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- M Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Michal Janek
- N Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- N Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
(námitka proti hlasování) - N Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- M Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- N Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- M Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- A Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- N Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- M Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 12 | 7 | 2 | 2 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 1 | 2 | 1 | 7 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 4 | 3 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 5 | 3 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 9 | 2 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 70 | 52 | 21 | 31 | 26 |