51. schůze, 128. hlasování, 8. února 2013, 13:01
Novela z. o dani z přidané hodnoty
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 143).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 77 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- A Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- M Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- M Jan Bauer
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- N Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- 0 Václav Koubík
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- N Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 3)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
(žádost o opravu záznamu) - A Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 10M Omluven: 1)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- N Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- N Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- N Hana Orgoníková
- M Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 5)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Pavel Antonín
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- M Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- N Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 8 | 2 | 1 | 3 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 4 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 4 | 9 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 10 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 6 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 1 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 77 | 65 | 41 | 3 | 14 |