53. schůze, 103. hlasování, 14. května 2013, 18:55
Vl.n.z. o katastru nemovitostí (katastrální zákon)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 100 | Je třeba: 51
A Ano: 95 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 71 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 13M Omluven: 3)
- A Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Petr Holeček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- 0 Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- 0 Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- M Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10M Omluven: 2)
- 0 Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- A Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- 0 Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- 0 Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 8 | 0 | 13 | 0 | 3 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 8 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 10 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 9 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 95 | 0 | 71 | 5 | 29 |