53. schůze, 214. hlasování, 17. května 2013, 11:59
Vl.n.z. o katastru nemovitostí (katastrální zákon)
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 129 | Je třeba: 65
A Ano: 0 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 127 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14M Omluven: 6)
- Z Petr Bendl
- M Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- 0 Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- M Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- M Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- M František Dědič
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Martin Gregora
- Z Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- Z Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 11)
- Z Igor Jakubčík
- Z Michal Janek
- Z Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 15M Omluven: 4)
- 0 Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- Z Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- Z Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- Z František Laudát
- Z Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 20M Omluven: 1)
- Z Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- M Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- Z Robin Böhnisch
- Z Josef Cogan
- M Leoš Heger
- Z Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- M Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- Z Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- 0 Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13M Omluven: 5)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- M Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- Z Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- M Josef Nekl
- Z Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- 0 Petr Gazdík
- M Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 0 | 0 | 4 | 14 | 6 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 3 | 8 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 4 | 7 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 1 | 5 | 15 | 4 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 1 | 20 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 2 | 6 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 1 | 4 | 13 | 5 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 1 | 8 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 1 | 5 | 6 |
Celkem | 200 | 0 | 2 | 29 | 127 | 42 |