53. schůze, 234. hlasování, 17. května 2013, 12:37
Novela z. o Státním pozemkovém úřadu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 93 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- A Petr Bendl
- M Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- M Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- M František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- A Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- Z Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- Z Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Vít Bárta
- A Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- A Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- 0 Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- M Leoš Heger
- 0 Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- M Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- M Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- M Vojtěch Adam
- Z Michal Babák
- A Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- M Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- M Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- M Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- Z Petr Gazdík
- M Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 0 | 2 | 7 | 6 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 3 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 0 | 4 | 6 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 6 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 3 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 1 | 6 | 6 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Celkem | 200 | 93 | 1 | 26 | 37 | 43 |