54. schůze, 35. hlasování, 11. června 2013, 15:44
Novela z. o evidenci obyvatel
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 126 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- A Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- Z Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- Z Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- A Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- 0 Vít Bárta
- A Pavel Bém
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- Z Radek John
- A Gabriela Kalábková
- 0 Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9Z Zdržel se: 2)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- Z Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- Z Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- A Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- Z Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 6 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Středočeský | 24 | 14 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 126 | 2 | 25 | 47 | 0 |