6. schůze, 67. hlasování, 6. února 2014, 12:35
Návrh na volbu členů DR VZP ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 43 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
- M Jiří Zimola
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 11 | 1 | 6 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 9 | 2 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 1 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 7 | 1 | 5 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 43 | 82 | 8 | 47 | 20 |