8. schůze, 9. hlasování, 29. dubna 2014, 14:30
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 184 | Je třeba: 93
A Ano: 90 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Miloš Petera
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 5M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 9 | 1 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 7 | 0 | 5 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 9 | 0 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 8 | 0 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 90 | 74 | 4 | 20 | 12 |