8. schůze, 40. hlasování, 30. dubna 2014, 10:51
Vl.n.z. o změnách zák. v oblasti finančního trhu - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 119 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 6)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 4 | 3 | 5 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 18 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 4 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 119 | 0 | 38 | 22 | 21 |