8. schůze, 172. hlasování, 14. května 2014, 20:40
Novela z. o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 64 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 0 | 4 | 10 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 7 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 3 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 1 | 6 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 64 | 20 | 26 | 51 | 39 |