8. schůze, 174. hlasování, 15. května 2014, 09:47
Písemná interpelace J. Chalánkové na L. Zaorálka ve věci odebrání čes
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 73 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 0 | 4 | 6 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 4 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 0 | 2 | 8 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 4 | 6 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 73 | 3 | 26 | 50 | 48 |