10. schůze, 57. hlasování, 12. června 2014, 11:38
Rozhodnutí Rady o trojstranné soc.schůzce pro růst a zaměst.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 79 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 72 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 1 | 5 | 6 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 2 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 2 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 1 | 1 | 12 | 2 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 3 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 0 | 13 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 3 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 2 | 23 | 72 | 24 |