10. schůze, 121. hlasování, 18. června 2014, 15:26
Novela z. o volbách do zastupitelstev obcí
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 115 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10N Ne: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 3 | 3 | 5 | 2 |
Jihočeský | 12 | 8 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 1 | 7 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 3 | 0 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 115 | 18 | 7 | 38 | 22 |