10. schůze, 130. hlasování, 19. června 2014, 09:25
Písemná interpelace V. Filipa na M. Marksovou ve věci ve věci ubytován
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 66 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- Z Miloš Petera
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 2)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 2 | 7 | 6 | 3 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 8 | 1 | 10 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 1 | 12 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 4 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 4 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 66 | 2 | 45 | 53 | 34 |