10. schůze, 139. hlasování, 19. června 2014, 12:10
Doh. o Mezinárodní finanční korporaci
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 110 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- M Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 0 | 5 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 7 | 3 | 9 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 2 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 110 | 1 | 34 | 26 | 29 |