10. schůze, 189. hlasování, 20. června 2014, 13:31
Novela z. o majetkovém vyrovnání s církvemi
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 88 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 1 | 8 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 2 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 88 | 8 | 35 | 24 | 45 |