10. schůze, 194. hlasování, 20. června 2014, 13:54
Novela z. o zemědělství - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 129 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 7M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 0 | 7 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 4 | 1 | 8 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 18 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 4 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 129 | 0 | 26 | 1 | 44 |