12. schůze, 3. hlasování, 15. července 2014, 15:45
Novela z. o DPH - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 101 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 41 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 1 | 7 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 8 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 3 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 6 | 34 | 41 | 18 |