12. schůze, 35. hlasování, 17. července 2014, 17:47
Novela z. o veřejném zdravotním pojištění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 111 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 39 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- 0 Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8M Omluven: 4)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 0 | 8 | 1 | 9 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 8 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 1 | 3 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 111 | 1 | 39 | 9 | 40 |