12. schůze, 79. hlasování, 30. července 2014, 10:48
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 41 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Miloš Petera
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 8Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 8 | 2 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 7 | 0 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 6 | 0 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 8 | 0 | 7 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 10 | 0 | 3 | 8 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 41 | 77 | 7 | 40 | 35 |