17. schůze, 49. hlasování, 18. září 2014, 20:45
Novela z. o veřejném zdravotním pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 21 | N Ne: 94 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- N Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 7M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 14 | 3 | 0 | 6 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 2 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 9 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 8 | 6 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 12 | 3 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 12 | 3 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 2 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 21 | 94 | 34 | 7 | 44 |