17. schůze, 51. hlasování, 18. září 2014, 21:13
Novela z. o podmín.provozu vozidel na pozemních komunikacích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 100 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 3 | 3 | 6 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 4 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 7 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 4 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 100 | 0 | 37 | 21 | 42 |