17. schůze, 72. hlasování, 19. září 2014, 14:12
Novela z. - školský zákon
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 96 | Je třeba: 49
A Ano: 68 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 61 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 14 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 10M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 11M Omluven: 6)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 9M Omluven: 1)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- Z Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 2 | 10 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 4 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 1 | 11 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 1 | 9 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 2 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 0 | 8 | 5 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 68 | 14 | 61 | 14 | 43 |