17. schůze, 111. hlasování, 23. září 2014, 19:03
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 53 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 5 | 2 | 4 | 5 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 7 | 0 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 5 | 2 | 6 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 10 | 0 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 3 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 53 | 59 | 10 | 49 | 29 |