17. schůze, 114. hlasování, 23. září 2014, 20:48
Vl.n.z. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 55 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- A Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 9 | 3 | 2 | 5 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 9 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 9 | 2 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 7 | 3 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 55 | 75 | 16 | 23 | 31 |