17. schůze, 290. hlasování, 26. září 2014, 12:57
Novela z. o jednacím řádu Poslanecké sněmovny
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 9 | N Ne: 106 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 17Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- A Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- Z Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 17 | 0 | 7 | 1 |
Jihočeský | 12 | 0 | 6 | 1 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 5 | 3 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 16 | 1 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 14 | 1 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 11 | 3 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 2 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 9 | 106 | 14 | 34 | 37 |