19. schůze, 136. hlasování, 5. listopadu 2014, 09:28
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 84 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- M Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- M Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 5 | 1 | 4 | 5 |
Jihočeský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 8 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 7 | 3 | 3 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 0 | 4 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 0 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 5 | 1 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 1 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 84 | 35 | 9 | 28 | 44 |