19. schůze, 150. hlasování, 5. listopadu 2014, 11:08
Stanovisko PS k zahraniční cestě mpř. Filipa
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 61 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A František Adámek
- N Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- A René Číp
- N Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 6)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 10 | 4 | 1 | 5 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 6 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 12 | 3 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 4 | 1 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 3 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 61 | 71 | 20 | 6 | 42 |