19. schůze, 154. hlasování, 5. listopadu 2014, 14:58
Stanovisko PS k zahraniční cestě mpř. Filipa
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 22 | N Ne: 82 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- M Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- N Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- A René Číp
- N Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- M Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 10 | 1 | 3 | 9 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 3 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 0 | 2 | 5 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 2 | 6 | 0 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 13 | 2 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 6 | 1 | 6 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 1 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 12 | 1 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 3 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 22 | 82 | 12 | 29 | 55 |