19. schůze, 155. hlasování, 5. listopadu 2014, 14:59
Stanovisko PS k zahraniční cestě mpř. Filipa
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 99 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- M Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 1 | 1 | 1 | 9 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 1 | 2 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 1 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 3 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 99 | 14 | 11 | 21 | 55 |