19. schůze, 167. hlasování, 5. listopadu 2014, 17:07
Novela z. o trestní odpovědnosti právnických osob
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 124 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 0 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3M Omluven: 7)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3M Omluven: 7)
- M František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4M Omluven: 4)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 124 | 0 | 21 | 0 | 55 |