19. schůze, 174. hlasování, 6. listopadu 2014, 11:01
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 14 | Je třeba: 8
A Ano: 1 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 105 | M Omluven: 81 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- Z Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- M Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- M Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- 0 Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- M Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 4M Omluven: 7)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- 0 Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- M Jan Farský
- M Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (0 Nepřihlášen: 15M Omluven: 7)
- 0 René Číp
- 0 Karel Fiedler
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- M Olga Havlová
- M Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- 0 Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 6M Omluven: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- M Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 10)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- M Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (0 Nepřihlášen: 6M Omluven: 6)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- M Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (0 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 0 | 14 | 2 | 9 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 6 | 0 | 5 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 8 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 13 | 2 | 9 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 15 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 8 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 6 | 0 | 4 |
Vysočina | 11 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 9 | 4 | 10 |
Olomoucký | 12 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 1 | 0 | 105 | 13 | 81 |