23. schůze, 19. hlasování, 3. prosince 2014, 18:45
Novela z. o posuzování vlivů na životní prostředí - EU
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 20, stenoprotokol č. 80). Hlasování bylo opakováno (č. 21).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 55 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- N Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- N Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- N Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- N Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
(námitka proti hlasování) - 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 3 | 10 | 3 | 5 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 3 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 1 | 9 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 5 | 5 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 7 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 11 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 27 | 67 | 24 | 27 |