25. schůze, 48. hlasování, 22. ledna 2015, 12:53
Zpráva o činnosti Kontrolní rady TA ČR za rok 2013
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 110 | Je třeba: 56
A Ano: 104 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 60 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 12M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4M Omluven: 4)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 0 | 10 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 12 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 7 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 5 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 104 | 0 | 60 | 6 | 30 |