26. schůze, 125. hlasování, 7. dubna 2015, 18:52
Novela z. o regulaci reklamy
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 65 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 6 | 3 | 2 | 5 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 5 | 8 | 7 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 4 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 2 | 10 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 28 | 26 | 52 | 29 |