24. schůze, 8. hlasování, 7. dubna 2015, 19:21
Informace vlády ČR k situaci ohledně muničního skladu ve Vrběticích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 130 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 33 | Z Zdržel se: 1 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7M Omluven: 4)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 0 | 6 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 7 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 6 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 130 | 0 | 36 | 1 | 33 |