26. schůze, 131. hlasování, 8. dubna 2015, 09:29
Novela z. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 36 | N Ne: 115 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- 0 František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- Z Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 7M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 140 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 15 | 3 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 10 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 15 | 2 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 11 | 1 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 14 | 1 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 115 | 12 | 18 | 19 |