26. schůze, 206. hlasování, 10. dubna 2015, 10:44
Novela z. - energetický zákon - EU
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 346).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 86 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 72 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- M Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- M Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- A Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
(žádost o opravu záznamu) - A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 2 | 2 | 9 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 2 | 12 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 1 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 0 | 8 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 13 | 7 | 72 | 22 |