27. schůze, 79. hlasování, 30. dubna 2015, 12:59
Návrh na odvolání některých členů orgánů Poslanecké sněmovny
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 76 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 50 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 1 | 2 | 6 | 6 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 0 | 4 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 2 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 6 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 4 | 3 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 1 | 3 | 9 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 76 | 7 | 28 | 39 | 50 |