27. schůze, 151. hlasování, 21. května 2015, 09:09
Písemná interpelace P. Bendla na M. Stropnického ve věci Vojenské lesy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 83 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 68 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 40 Nepřihlášen: 16M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 0 | 8 | 1 | 5 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 0 | 16 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 7 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 5 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 4 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 83 | 0 | 68 | 8 | 41 |