27. schůze, 155. hlasování, 21. května 2015, 11:32
Návrh na zřízení vyšetřovací komise PS - tun. komplex Blanka
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 65 | N Ne: 49 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 4)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 7 | 3 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 2 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 4 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 2 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 65 | 49 | 25 | 24 | 37 |