27. schůze, 162. hlasování, 21. května 2015, 12:42
Úmluva o účasti cizinců na veřejném životě
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 163, stenoprotokol č. 206). Hlasování bylo opakováno (č. 164).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 70 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 78 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 4)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
(námitka proti hlasování) - A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 0 | 3 | 11 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 3 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 1 | 2 | 11 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 1 | 1 | 8 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 1 | 9 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 |
Celkem | 200 | 70 | 2 | 13 | 78 | 37 |