27. schůze, 200. hlasování, 27. května 2015, 11:16
Novela z. - zákoník práce
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 120 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 3 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 8 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 4 | 8 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 120 | 0 | 23 | 42 | 15 |