29. schůze, 38. hlasování, 16. června 2015, 19:14
Vl.n. na působení sil MO v misích OSN UNDOF a MINUSMA
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 39, stenoprotokol č. 31). Hlasování bylo opakováno (č. 40).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 101
A Ano: 89 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 52 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
(námitka proti hlasování) - N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 1 | 3 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 2 | 7 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 3 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 89 | 6 | 30 | 52 | 23 |