29. schůze, 69. hlasování, 17. června 2015, 16:33
Novela z. o evidenci obyvatel a rodných číslech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 144 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 6M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 6 | 0 | 3 |
Jihočeský | 12 | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 4 | 1 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 18 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 18 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 144 | 0 | 28 | 3 | 25 |