29. schůze, 71. hlasování, 17. června 2015, 16:36
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 72, stenoprotokol č. 66). Hlasování bylo opakováno (č. 73).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 74 | N Ne: 60 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
(námitka proti hlasování) - N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 7 | 2 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 10 | 3 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 7 | 2 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 3 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 74 | 60 | 25 | 17 | 24 |