29. schůze, 109. hlasování, 19. června 2015, 11:01
Novela z. o veřejném zdravotním pojištění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 106 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 3M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 3M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N František Adámek
- Z Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 4M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 6 | 4 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 7 | 2 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 4 | 0 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 106 | 53 | 7 | 7 | 27 |